Usługi

Usługi wykonywane w ramach następujących zespołów przepisów


Prawo cywilne

Prawo cywilne

W ramach prawa cywilnego adwokat pomaga Klientom dochodzić roszczeń pieniężnych lub niepieniężnych oraz udziela pomocy m.in. w sprawach o zapłatę lub dotyczących własności rzeczy czy praw w postępowaniach: sądowym i egzekucyjnym.

Odszkodowania

Odszkodowania

Oferujemy pomoc doświadczonego adwokata w sprawach dotyczących odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, budowlanych , wypadków przy pracy oraz błędów w sztuce lekarskiej, aby uzyskać należną rekompensatę.

Kredyty frankowe

Kredyty frankowe

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z tzw. „kredytami frankowymi”. Prowadzimy sprawy związane zarówno w zakresie odwalutowania kredytu, jak również unieważnienia umowy kredytowej.


Prawo karne

Prawo karne

Oferujemy pełen zakres usług w obronie w postępowaniu przed organami ścigania oraz w postępowaniu sądowym. Pomagamy również w sprawach karnych, karno – skarbowych oraz w wykroczeniach.

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Reprezentujemy strony w sprawach rodzinnych tj. rozwody, ustalanie kontaktów z dziećmi, ustanowienie rozdzielności majątkowej i podziału majątku.

Pomoc prawna cudzoziemcom

Pomoc prawna cudzoziemcom

Kancelaria świadczy pomoc prawną dla cudzoziemców, m.in. w zakresie legalizacji pobytu, działalności gospodarczej, odszkodowań, pomocy w sprawach urzędowych. Siedziba Kancelarii mieści się bezpośrednio przy budynku Konsulatu Generalnego Ukrainy w Lublinie.


Prawo gospodarcze

Prawo handlowe i gospodarcze

Pośredniczymy w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz w sporządzaniu umów handlowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spółek handlowych.

Prawo administracyjne

Prawo administarcyjne

Zakres prawa administracyjnego jest bardzo szeroki. Kancelaria zajmuje się m.in. sporządzaniem skarg, odwołań od decyzji administracyjnych i reprezentuje Klientów przed organami samorządu terytorialnego i administracji rządowej.

Prawo pracy

Prawo pracy

Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy oraz pracowników indywidualnych obejmuje postępowania przed sądami i organami administracji publicznej, negocjacje handlowe oraz sprawy związane z zakładaniem, rejestracją spółek czy zmian w KRS.